Příběh Daruj to hrou

Když bych se měla nakreslit jako rozcestník a napsat destinace, které mě definují, mám jasno -

cestování s dojezdovou vzdáleností nekonečno, gastronomie všude kolem, káva z kvalitních pražíren na jakémkoli kilometru, balicí papír, který by obalil snad celý náš dům, osobní dárky vybírané měsíce dopředu, hlasitý smích specifický pro můj kraj a cílová destinace Vánoce. Žádnou životní cestu bych si nikdy nedokázala užít bez mojí rodiny a přátel. Snad jen tu kávovou, kterou si umím vychutnat i jen sama se sebou. 

A proč vzniklo Daruj to hrou?

Mám za sebou celkem dost oslav, které byly jen o předávání dárků. Nemám to ráda. Čas strávený s mojí rodinou a přáteli totiž považuji za to nejdůležitější. Proč nevyužít den, kdy se sejdou všichni pohromadě novým způsobem? Myslím si, že investice do společně stráveného času se vždy vyplatí. Už několik let proto nedávám dárky jen tak, snažím se obdarovaného vždy napnout. Každý si svůj dárek přece musí zasloužit. Blízkým a kamarádům předávám dárky hrou. A má to úspěch - naše oslavy se oživily, jsou plné smíchu a trvají klidně i celý den. Je to krásný pocit dárky pouze nedávat, ale originálně darovat.

A víte co?

Najednou mi to nestačilo a já si přála, aby se hra šířila dál než mezi mojí rodinou a kamarády. Prošla jsem si kvůli tomu dlouhou cestu, která ale vedla jen naší českou zemí. Mým snem totiž bylo, aby vše vymyslely, nakreslily, napsaly a vyrobily jen české hlavičky a ručičky. Dokonce se mi podařilo použít prakticky jen materiály, které ctí naši přírodu a svět kolem nás. 

Vše tedy dopadlo přesně tak, jak jsem si vysnila. A co je tím hlavním posláním Daruj to hrou? Předat moji „hravou“ myšlenku vám = darovat s nápadem, trávit hodiny plné zábavy a napětí s těmi, koho máte rádi.  

A to jsem já.

Martina.

Která si plní sen.

Daruj to hrou.

Všem.